ورق ضد سایش برند دیلیدور

ورق ضد سایش، ورقی فولادی است که در حالت نورد ساخته میشود. ورق ضد سایش، ورق هاردوکس از تولیدات کشور آلمان می باشد که توسط فولاد اصفهان عرضه می گردد.ورق ضد سایش در انواع معادن از جمله معدن سنگ و در زمینه هایی چون حمل مواد و ساخت و ساز به کار می رود.
ورق ضد سایش برند دیلیدور

ورق ضد سایش برند دیلیدور

ورق ضدسایش برند دیلیدور

ورق ضدسایش دیلیدور Dillidur محصول شرکت دیلینگر Dillinger آلمان است.این محصول بیش از ۵۰ سال است که سهم عظیمی در مبارزه جهانی علیه هزینه های فراوان سایش دارد. تولیدکنندگان در بخش تجهیزات و ماشین آلات سایشی معدن از ورق ضدسایش دیلیدور که منجر به موفقیت های بزرگی در بسیاری از بخش ها شده است، استفاده می کنند.

به خاطر پیشرفتهای عظیم در دهه های گذشته، دیلیدور ترکیب منحصر به فردی از مقاومت در برابر سایش، کارپذیری آسان و جوش پذیری را فراهم می­کند.

نقاط قوت دیلیدور

ترکیب فولاد دیلیدور برای رسیدن به مقاومت سایشی بالا همراه با عملکرد کارگاهی مطلوب بهینه شده است. دیلیدور دمای پائین ذوب برای جوشکاری و برش شعله را ممکن می­سازد. این ویژگی باعث ایجاد قابلیت بیشتر در ساخت کارگاهها و تعمیرات در محل، تحت شرایط نامساعد می­شود. فولاد دیلیدور با سختی بین ۳۲۵ تا ۵۵۰ برینل برای حداکثر مقاومت در برابر سایش موجود است.

برای مثال بسیاری از اجزای دیواره های ضخیم در معرض سایش، مانند باکت بیلهای با ظرفیت بالا برای کار در معادن، به مقاومت ویژه ای در برابر ترک خوردگی نیاز دارند. در این موارد، راه حل استفاده از دیلیدور ضربه پذیر Dillidur Impact است، که فولادی به شدت چقرمه است.

موارد استفاده ورق دیلیدور در خودروها، تاسیسات صنعتی، سیستمهای حمل و نقل و باربری، ساخت و ساز بزرگراه، بازیافت، کارخانه سیمان و فولاد و معادن و تجهیزات گودبرداری می باشد.

رنج محصولات دیلیدور از ۸ تا ۲۰۰ میلیمتر می باشد. همچنین خواص آلیاژی متعادل و خواص کارگاهی  و جوشکاری مطلوبی دارند.

جهت اطلاع از آخرین موجودی و قیمت ورق ضدسایش دیلیدور با کارشناسان فولاد اصفهان تماس بگیرید.

فولاد اصفهان

ایمیل

info@fooladesfahan.com

Foolad.esfahan1@gmail.com

با ما در تماس باشید

031-32502621

031-32503803

09131005042

آدرس

اصفهان، خیابان پروین، روبروی پارک کوهسار، مجتمع برنا5، طبقه اول، واحد 2