سوالات متداول

به منظور تسهیل پاسخ گویی به سوالات متداول شما کلیه مواردی که ممکن است شما را در انتخاب بهتر یاری کند تدوین نموده ایم .


We have evaluated your needs and offer the best solutions

 • خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری می شود، در این روش خرید، مشتری ضمن دسترسی دقیق و کامل به اطلاعات محصولات و خدمات، می تواند خریدی آرام و مطمئن را تجربه کند و به جهت عدم تحمیل بسیاری از هزینه های فروش به فروشنده، عموماً خرید ارزانی را صورت می دهد و باز به جهت نرم افزاری بودن خرید و حفظ سوابق خرید، مزیت های ویژه ای در حین خرید یا در آینده در اختیار مشتری قرار می گیرد که امکان ارائه آن در خریدهای سنتی وجود نخواهد داشت.

 • شرکت فولاد اصفهان، مشاوری هوشمندی برای خریداران ورق، پروفیل، استیل و فولاد های آلیاژی است که قیمت و موجودی اقلام درخواستی را به صورت آنلاین اعلام می کند.

 • هیچگونه محدودیتی جهت ارسال بار وجود ندارد. هم شما خودتان می توانید وسیله دریافت کالای خود را ارسال کنید و هم می توانید ارسال آن را بر عهده ما قرار دهید.

فولاد اصفهان


Local & World Steel Prices
with Fooladesfahan

 • مدت زمان ارسال سفارش به شیوه ارسال، و روز دریافت سفارش بستگی دارد و عموماً در طی فرآیند خرید از آن مطلع خواهید شد.

 • در هنگام خرید، کارشناسان فروش فولاد اصفهان شرکت مبداء سازنده و در صورت لزوم سرتیفیکیت محصول مورد تقاضا را ارائه می دهند.

 • بله در صورتی که مشتری در سامانه عملیات الکترونیک مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام کرده باشد.

 • تا ۷۲ ساعت پس از دریافت بار مغایرتهائی چون ابعاد و اندازه و جنس مغایر قابل عودت است.

 • با توجه به مسائل پیش رو در کشور و همچنین مواجه شدن با ویروس کرونا، درگیر شدن کشورهای دیگر می توانیم بگوییم قیمت های محصولات فولادی دستخوش تغییرات فراوانی هستند. سرمایه گذاری کشورها و همچنین عرضه و تقاضای هر محصول می تواند در افزایش و کاهش قیمت ها تاثیر گذار باشد.
  دربازارهای جهانی با توجه به کمبود تقاضا، کارخانه ها تلاش می کنند قیمت پایه را حفظ کنند ولی تقاضای کم محصولات و بحران کرونا در آخر منجر به کاهش قیمت ها شد. همچنین بسته شدن مرزهای زمین و توقف صادرات فولاد ایران به افغانستان و عراق از جمله مسائل تاثیرگذار بر قیمت ها هستند.

 • پس از ثبت پیش فاکتور، کارشناسان فولاد اصفهان برای هماهنگی های حمل بار و تسویه با شما تماس خواهند گرفت، در این مرحله پس از ارائه درخواست فاکتور رسمی، مدارک مورد نیاز به اطلاع شما خواهد رسید.

 • بله، شما می توانید تلفنی یا حضوری ثبت سفارش نمائید.

ایمیل

info@fooladesfahan.com

با ما در تماس باشید

031-32502621

031-32503803

09131005042

انبار شاهپور جدید

استان اصفهان، اصفهان، خیابان امام خمینی، خیابان شهید زرین، روبروی سنگ شهریار، سوله سفید رنگ

دفتر مرکزی

اصفهان، خیابان پروین، روبروی پارک کوهسار، مجتمع برنا5، طبقه اول، واحد 2