درباره ما

به جمع مشتریان فولاد اصفهان بپیوندید و از مزایای همکاری با ما بهره مند شوید . دغدغه های مالی و کیفیتی شما را ارزیابی کرده ایم و بهترین راهکارها را برای شما تعریف نموده ایم.

نیروی تخصصی

بهره برداری از بهترین نیروهای تخصصی در واحدهای تولید، بازرگانی و فروش از فارغ التحصیلات بهترین دانشگاه های کشور، یکی از تمایزات اصلی فولاد اصفهان به شمار می رود. و امیدواریم این دانش تخصصی، پشتوانه ای برای تداوم خدمت رسانی ما باشد.

کنترل کیفیت

فرآیند کنترل کیفیت در فولاد اصفهان یک شعار نیست و ما با تعریف فرایندهای دقیق و با تکیه بر تجهیزات آزمایشگاهی حرفه ای، بهترین انتخاب ها را انجام و در موقع تحویل به طور کامل ارزیابی می کنیم.
هر سفارش در فولاد اصفهان یک پروژه جدید است.

مشاوره قبل از خرید

هدف از یک فروش موفق بدون ارائه اطلاعات تخصصی و بروز امکان پذیر نمی باشد. مفتخریم به پشتوانه بیش از یک دهه حضور در صنعت فولاد کشور، راهکارهای عملیاتی خود را به صورت رایگان در قالب مشاوره قبل از خرید ارائه دهیم.

We have

considered your concern

محصولات فولاد اصفهان در گروه های اصلی استیل، فولاد الیاژی، فولاد ضد سایش ، ورق فولادی و پروفیل و قوطی خلاصه می شود. در ادامه شما را با محصولات فولاد اصفهان آشنا می کنیم.

Together one step further

فولاد اصفهان بیش از یک دهه همگام با صنعت ایران به عنوان یکی از تامین کنندگان برجسته صنایع فولادی کشور خدمت گذار می باشد.

۰

مشتریان حقیقی

۰

مشتریان حقوقی

۰

تامین پروفیل

۰

حجم سفارش استیل

درباره ما

مجموعه ­ی تخصصی فولاد اصفهان، فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز نموده و طی این مدت تجارب ارزنده ای در زمینه تامین و توزیع انواع گریدها و مقاطع فولادی را در صنعت کشور داشته که منجر به تشکیل مجموعه­ای کار آمد در زمینه فروش و عرضه گریدهای مختلف آهن و فولاد گردیده است.

این مجموعه با استفاده از دانش مهندسی مرتبط مناسبترین قیمت از استانداردهای آلیاژی مختلف را با ارائه شناسنامه معتبر به مشتریان خود ارائه می نماید.

فولاد اصفهان همواره مشاوره ای مطلوب در زمینه انتخاب متریال مناسب با در نظر گرفتن کاربرد مد نظر و هزینه تمام شده ارائه می دهد و ایجاد ارزش و رضایتمندی مشتریان را اولویت خود قرار داده است.

محصولات ما از کارخانه جات معتبر داخلی مانند کارخانه فولاد آلیاژی ایران، فولاد آلیاژی اصفهان، فولاد آلیاژی اسفراین و سازندگان معتبر خارجی مانند شرکت DSS اکراین، ABS ایتالیا، روشلینگ آلمان، پلدی، بهلری و کارخانه جات معتبر چینی و ترکیه ای با توجه به ابعاد و اشکال مورد نیاز شما می باشد.

سخن مدیرعامل

امروزه عوامل اصلی موفقیت، داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظرات و خواسته های مشتریان گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری‌های نوین آمیخته نمایند.

به یاری خداوند مهربان، مجموعه فولاد اصفهان در راستای مأموریت خود با تکیه بر دانش و تلاش کارکنان ، مشتری مداری را سر لوحه تفکر و تعهد خود قرارداده است تا با رشد و اعتلای دانش، در جهت رضایت مشتریان و نیز توسعه صنعت کشور گام بردارد. رسالت فولاد اصفهان بر ارائه برترین خدمات برمبنای دانش تخصصی، با صرف کمترین زمان و هزینه است. لذا اینجانب و کلیه همکاران پرتلاش این مجموعه صنعتی خود را متعهد به پیشبرد اهداف مذکور با استفاده از بهترین و بروزترین امکانات می دانیم.

یکی دیگر از اصلی ترین اهداف ما در مجموعه فولاد اصفهان، ایجاد زیرساخت سازمانی و فرهنگی مناسب برای خَلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوری‌های نوین است.

اعتقاد بنده به عنوان مدیر عامل مجموعه فولاد اصفهان این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات مهندسی ، داشتن تجربه ، توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن اخلاقی نیکو و حس مسئولیت پذیری است.

آخرین اخبار


FOOLADESFAHAN

رویدادهای صنعت فولاد کشور را با دنبال نمودن صفحه آخرین اخبار فولاد اصفهان دنبال کنید و از آخرین رخدادهای اقتصادی مرتبط با صنعت فولاد با خبر شوید.

ایمیل

info@fooladesfahan.com

با ما در تماس باشید

031-32502621

031-32503803

09131005042

انبار شاهپور جدید

استان اصفهان، اصفهان، خیابان امام خمینی، خیابان شهید زرین، روبروی سنگ شهریار، سوله سفید رنگ

دفتر مرکزی

اصفهان، خیابان پروین، روبروی پارک کوهسار، مجتمع برنا5، طبقه اول، واحد 2